Enfraruj


Sadece diyet ve egzersiz yaparak bel, karın,kalça gibi çalıştırılması diğer kas gruplarina göre daha güç olan bölgelerde sonuç alınmayabilir. Yani, ideal kiloya ulaşılsa bile vücuttaki orantısızlık devam eder. Bu durumda bu bölgeleri ayrıca harekete geçirecek ve yağ yakılmasını kolaylaştıracak bir yöntem gerekir.

Sağlıklı ve kalıcı zayıflamanın anlamı yağ yakmak demektir. Infrasnella'da belli dalga ve yoğunlukta verilen enfraruj ışınları cildin derinliklerine girerek vücut ısısının yükselmesini sağlamakta ve kaslara ulaşmaktadır.

Bu yükselen ısı sayesinde metabolizma yaklaşık %14 oraninda hızlanır. Isınan kaslar etrafında bulunan yağ hücrelerine ısılarını yayar. Kol, sırt, karın, bel, kalça, bacak, iç bacak gibi problemli bölgelerine bağlanan elektrotlar ise o bölgedeki kas gruplarını çalıştırarak yağın enerjiye dönüşmesini yani yağ yakılmasını sağlar. Cihazin enfraruj tekniği kullanan benzerlerinden üstünlüğü istenilen bölgeye bağlanabilen elektrotları sayesinde incelmesini istedigimiz bölgeyi kendimiz seçebilmemiz. Erkeklerde de başarı ile uygulanan yöntemde özellikle göbek ve bel bölgesindeki yaglanmalarda çok iyi sonuçlar elde ediliyor.